بعضی از آدم ها خیلی عجیب و غریب و ترسناک هستند. شاید هم نباشند و اینطور نشان میدهند اما به هر حال چیزی از اصل قضیه کم نمیشود. این سبک از آدم ها من را خسته میکنند. خسته به این معنا که با هر بار حرف زدن با ان‌ها مدام باید واو به واو حرفهایشان را رمز گشایی کنم. مدام باید حواسم باشد چه میگویند چه انجام میدهند. انگار که تمام رفتار،اعمال و کردارشان از قبل برنامه ریزی شده است. خیلی هم زیرک و باهوش هستند و همین هوش هست که باعث میشود از دیگران متمایز شوند. این آدم ها فوق العاده از من انرژی می‌گیرند. شاید به خاطر این باشد که واقعاً نمیفهمم چه در سرشان می‌گذرد.از هندوانه سر بسته و چیزهای مبهم بدم می‌آید. اصلا یکی از کابوس های من مبهم بودن است.

حالا فکر کنید این دسته از آدمها به دو گروه تقسیم شوند. آنهایی که نیت پلید دارند و آنهایی که در هر صورت نیتشان خوب است. 

یک چیزی شبیه هکر های کلاه سیاه و کلاه سفید. که خدا قسمت نکند گیر یک آدم عجیب با نیت پلید بیفتی. اما حالت عکس؛ چیز خوبی از آب در می‌آید. باعث می‌شود تو هر روز قوی تر از روز قبل بنظر برسی.

دلیل زیاد شدن پست های رمزدار

مهم ارزش معنویی هدیه است:)

خاله ها مامان دوم هستند.

آدم ,شاید ,ها ,هم ,نیت ,پلید ,آدم ها ,نیت پلید ,شاید هم ,مدام باید ,آنهایی که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ترفندِ 2 اخبار بورس ایران صدای نسل سوم دانلود گزارش تخصصی معلم طراحی سایت حفاظ ساختمان فروش پلی لاکتیک اسید ; قیمت پلی لاکتیک اسید دبیرستان دخترانه متوسطه دوره اول پرویت اعتصامی و کاردانش تلاش آموزش موسیقی کودکان یا آموزش ارف ،آموزش بلز و فلوت قلمستان اندیشه