یه چیزی که بابا همیشه بهمون میگه و تاکید داره اینه که بدست آوردن سخت نیست. اگر خیلی بلدی حفظش کن. (چون گاها رسیدن هامونو میاریم جلو چشم بابا، ایشونم اینجوری جوابمونو میده که مثلا کار خیلی بزرگیم نکردی((: زیاد خوش حال نباش)

البته که ماها هم بچه های پند پذیری هستیم و هم همین راه رو پی میگیریم اما اصلا مثل بابا نمیشیم :|

زود جوش میاریم، اعصابها ضعیف، در نهایت ممکن از دست بدیم. نمیدونم مقصر کوتاهی ماست. یا شرایط اینجوری حکم میکنه.

البته من خودم میگم چیزی که آسون بدست میاد. حفظ کردنش سخت اما چیزی که سخت بدست بیاد حفظ کردنش آسونه(درحقیقت آسون نیست چون قدردانیم اینجوری حس میشه). پس ما زمانی کارمون خیلی درسته که چیزایی رو که آسون بدست اوردیم رو بتونیم حفظ کنیم. و قدر لحظه لحظه زندگیو بدونیم حتی قسمتای سختش . مثلا همین رفع نشدن ارور مدلم بعد چند هفته، چیزی نیست که هست؟! نیست (در دلش خون گریه میکند، اصلا باید عزا بگیریم((:)

یک جمله هست میگه باد آورده را باد میبرد. حکایت همین مقام ها، پول ها، احساس ها و دوستی ها و. هست که بعضیاشون راحت بدست میان اما بلد نیستیم حفظشون کنیم.بنظر باید قبل از خواستن این موارد ظرفیتش رو بخوایم.

همیشه یکی از ترس هام اینه دربرابر چیزایی که دارم بی جنبه بازی دربیارم.

برای اینجور موقه ها هم بابا میگه باید دلت رو بزرگ کنی .خیلی بزرگ. که اگر خدایی نکرده به هر دلیلی از دست هم دادی ناامید نشی و دوباره تلاش کنی.

بگذریم اصلا نمیدونم چرا این مطالب رو گفتم،  سه چهار روز پیش بخشی از متن رو نوشته بودم امشب کامل ترش کردم.

+

کسی اینجا طرح ولایت شرکت نکرده؟ چه الان یا حتی قبلا؟! چندتا سوال داشتم:)

++

قالب چطور شده؟ بهم بگید، اگر زشت شده بگید من طاقتشو دارم. و خب هر کسی بتونه اون برکه ملاحت بالا رو کلا حذف کنه از وب من بهش جایزه میدم. (تلاش های خودم بی ثمر بود)

+++

میدونم این پست خیلی قاطی پاتی شد . شاید یک روز که ذهنم آروم تر بود ادیتش کردم.

همین دیگه :)

دلیل زیاد شدن پست های رمزدار

مهم ارزش معنویی هدیه است:)

خاله ها مامان دوم هستند.

رو ,بدست ,خیلی ,همین ,هم ,اینجوری ,از دست ,حفظ کردنش ,آسون بدست ,که آسون ,ها و

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شورای دانش آموزی دبیرستان شبانه روزی ابونصر فارابی پلان اخبار بلاکچین سایت مرجع دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه جرایم اینترنتی جهان وبلاگ بررسی سخت افزار و تجهیزات دیتاسنتر مدفیل | مشاوره و برنامه ریزی کنکور یافته های یک دانش آموز چمرانی نمایندگی مجاز فروش پکیج رادیاتور آبگرمکن در شیراز